Apie mane

Psichologė Vilniuje ieva PovilaitienėSveiki, esu Ieva. Jeigu Jūs skaitote šias eilutes, greičiausiai domitės psichologija ir ieškote atsakymų į rūpimus klausimus. Norėčiau Jus padrąsinti – visų mūsų gyvenimai pažymėti pačių įvairiausių patirčių ir išgyvenimų ir tik mūsų pačių pastangos juos perprasti išlaisvina nuo jų. 

Psichologija ir mano gyvenimas tampriai susiję, esu psichologė psichoterapeutė, psichologijos krypties mokslų daktarė, žmona ir trijų vaikų mama – gyvenimiška patirtis padeda suasmeninti profesines žinias, o šios suteikia įžvalgų ir įkvepia tolimesniems ieškojimams. 14 metų teikiu psichologines konsultacijas, užsiimu psichoterapija. Į mane kreipiasi moterys ir vyrai, išgyvenantys pereinamuosius periodus, santykių keliamą įtampą ir skausmą, emocines krizes, depresiją, nerimą, atsigaunantys po psichozės.

Su kiekvienu klientu ieškau jam tinkamiausio pokyčių kelio. Skatinu atidžiau įsiklausyti į save, padedu įvardyti savo augimo kliūtis ir galimybes, išsilaisvinti iš varginančių simptomų. Užtikrinu konfidencialumą. Teikiu aukštos kvalifikacijos paslaugas, tačiau rezultatas priklauso nuo abipusių pastangų. Psichologinių konsultacijų ir psichoterapijos metu įgytus įgūdžius klientai gali sėkmingai taikyti tolimesniame gyvenime, šitaip išlaikydami vidinę pusiausvyrą. Savo klientams esu dėkinga. Jie padeda man giliau pažinti Žmogų šiame pasaulyje ir Pasaulį žmoguje.

Esame tartum mįslės. Bandyti save suprasti ar likti slogia paslaptimi? Šioje gyvenimo kryžkelėje karts nuo karto atsiduriame visi. Kviečiu pažinti ir auginti save, nes tai kelias didesnės gerovės link.

Susisiekime

Išsilavinimas ir patirtis
Narystė
Konfidencialumas